דקטון

דקטון

בין אם מדובר על שיפוץ, או לחלופין, על בית חדש. בחדרי האמבטיה, המטבחים, וכיוצא בזאת. יש לחשוב על העיצוב שלהם. כאשר חשוב להתכתב עם הצרכים המעשיים, כמו גם עם התאמה לעיצוב השולט בנכס. ואם נדון בעניינינו, בחירה של שיש דקטון תהיה המושלמת עבור חיפוי מטבח או מקלחת. ומה כה מייחד אותו? לעומת סוגי שיש אחרים, שיש הדקטון מתאפיין ב- 4 עוביים. החלה בשמונה מילימטר, וכלה בשלושים מילימטר. מה שעושה אותו מצוין בשביל שימוש פנימי, לרבות מטבח ומקלחת. או בשביל ייעודים חיצוניים, כמו למשל – דקורציה, חיפויים, או לחלופין בריכה. לא כולם מודעים לקיומו של שיש הדקטון. ככלות הכול, הוא הרבה פחות מוכר משיש קיסר, לדוגמא. אבל רגע לפני שאתם משפצים, או עוברים בית, מומלץ שתבינו מה זה בכלל השיש הזה, ולמה כה הרבה ישראלים התאהבו בו לאחרונה.

רקע על שיש דקטון

הטכנולוגיה בהתהוותה אחראית על הייצור של שיש הדקטון. ייצורו הינו תולדה של טכנולוגיה מתפתחת. טכנולוגיה שמדמה את המטמורפוזה שבחיק הטבע, במשך רבבות שנים. תהליך מטמורפיזם, שמסב לכדי שינויים מולקולריים של חומרי הגלם, עד שנוצר מצב של חומרים עם הומוגניות וחוזק מרובים. תהליכים אלו עוברים כבישה, והן חשיפה למעלות חום גבוהות מאוד. מי שאמון על "המצאת הדור" של שיש דקטון, הוא חברת הענק קונסנטינו. מי שידועה כיבואנית של השיש, המובילה ברחבי תבל. כאשר החברה האגדתית משתפת פעולה בהצלחה עם חברת שיש כהן.

מדוע שיש דקטון כה אהוב על הקהל הישראלי?

כשמדברים על שיש דקטון, מתכוונים לחיפוי שיש רצוי. הכוונה ממש לא לשיש טבעי, אבל הם נחשבים למשטחים השכיחים ביותר במקלחת או במטבח. בלי כל ספק, זהו פתרון מדהים, שמתאים לחללים, שציינו לעיל. עסקינן אודות שיש אקסקלוסיבי ביותר. השיש הזה כה אהוד על אזרחי מדינת ישראל, משום שמאוד קל לנקות את הכתמים או את הלכלוך שמצטבר עליו. וכידוע, הישראלים אוהבים לנקות. ניתן אף לשפוך עליו אקונומיקה, וכל חומר כימי אחר. שלא כמו השיש הטבעי, את שיש הדקטון אפשר להשיג במנעד רב של צבעים, או מרקמים. כיד העולה על הדמיון. ניתן להימנע כמעט לגמרי מכל חיבור בין לוחות שונים. מה שתקבלו, הוא לא פחות מאשר תוצאה קסומה של תצורה. וכל זה בעלות שפויה לחלוטין.