למינם

למינם

ישנה, בחברה המודרנית, תפיסה מוצקה בקשר למטבחים במדינת ישראל. התפיסה היא שהמטבח צריך להיות מעוצב למשעי. העיצוב של המטבח צריך להיות מותאם לטעם האישי של הגרים בבית, כמו גם לסטייל הכללי ששולט בדירה. כאשר חושבים על עיצוב מטבח, מודרני ומעוצב, יש להתכתב בהצלחה עם האלמנטים של כל הנוחיות שמאפשר המקום. או לחלופין עם אלמנט האפקטיביות של המטבח. שיש למינם מבטא איתנות. כוח. משתמשים בו לאמבטיות ולמטבחים. מדובר על שיש גרניט פורצלן, אשר מהווה הגנה אופטימלית לטווח הארוך.

מה זה בכלל למינם?

אחד מן היצרנים המובילים בתחום, ברחבי תבל, אמון על ייצור שיש למינם. שהוא משטח של גרניט פורצלן, כאמור לעיל. משטח שעשוי מכל דרגות של עובי. סוגים. או דוגמאות. הוא עשוי מחרסית, וגם ממינרלים. אותם חיממו מבעוד מועד, לכדי מעלות חום גבוהות ביותר. ואף ביצעו סינרגיה בין פיגמנטים שונים של צבע, לבין לחץ גבוה. התוצאה חיובית מאוד – משטח דמי שיש. רבים טועים באבחנתם. בעודם קוראים לשיש הלמינם בשם שיש. אבל לאמתו של דבר, עסקינן אודות שיש, שבכלל לא עשוי מאבן טבעית. בשל כך, המונח שבאמת הכי מתאים לו – הוא "משטח למטבח". זה לא אמור ממש להיות לכם אכפת. אלא אם כן, אתם אוהבים להיות מיוחדים, או מקוריים. ולא ממש מתחברים לכך שכל בית שני במדינת ישראל, ייראה בדיוק כמו הנכס הפרטי שלכם.

האם אפשר להגיד על שיש למינם שהוא מותג?

בהחלט ניתן לומר, כי שיש למינם הוא מותג. לכל דעה ועניין. מדובר במותג, שישרת אתכם נאמנה עוד שנים רבות. הוא בטוח, בשל היותו יציב ועמיד. נראותו החיצונית בהחלט מוכיחה את הטיב המעולה שלו. בשל כך כי הוא נראה נהדר על ציר הזמן הארוך. לא תצליחו, גם אם מאוד תנסו, למצוא בו שריטה או סדק. באם שמתם עליו כלים חדים, או סיר רותח. הוא ייראה בטווח הארוך כאילו קניתם אותו לא מזמן. בשל כך כי עסקינן אודות משטח כפול, הוא יותר איכותי כפליים. וכמו כן, הוא מהווה סוג של הגנה מקסימלית לצרכנים.